This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[WorkBlog] CWM & TMP

Po opublikowaniu w zeszłym tygodniu modyfikacji Complite Winter Mod, na horyzoncie wyłania się nowa poprawiona wersja! W międzyczasie pracuje nad nową wersją flagowego modu Trailer Mod Pack...

 

 

 

 

Trailer Mod Pack (a wcześniej Trailer Skin Pack), od początku był moim głównym modem, nad którym skupiałem najwięcej uwagi. Modyfikacja rozwinęła się już dość mocno, w wersji 3.2 mamy do dyspozycji ok. 85 naczep.  Mod został pobrany wg. moich danych ok. 185 000 razy, nie licząc licznych reuploadów.

W nowej już chyba 13 czy 14 wersji, wracam do starszych naczep, które zostały dodane grubo ponad rok temu. Zostaną one poprawione i doprowadzone do "moich standardów", bo wyglądem mogą czasami odbiegać dość znacznie od nowo dodawanych naczep. I tak w nowej wersji będziemy mieli zrobiona od początku (ale na bazie naczepy by SCS) naczepę do przewozu szkła. Jeden z wariantów kolorystycznych:

Zmiany zaszły też w innych naczepach, m.in. w naczepie typu silos, w której została poprawiona definicja, dzieki czemu powinno być więcej zleceń z tą naczepą, tak samo zostały poprawione malowania i usunąłem malowania np. firmy JET.

W paru naczepach zrobiłem także tzw. l"amp mask", czyli efekt dzięki któremu świeca się klosze lamp. Na poniższym zdjęciu efekt z naczepy Bodex. Wraz z poprawkami przy lampach, dodałem też podświetlenie tablicy rejestracyjnej. 

 

Kolejną rzeczą na liście zmian w TMP, jest usuniecie wszystkich naczep z ruchu AI i dodanie ich na nowo i zoptymalizowanie każdej z nich, by nie było problemów np. ze znikającymi kołami, lub żeby nie było problemu z płynnością w grze. Te i inne zmiany, będziecie mogli sami przetestować jeszcze w tym miesiącu, zarówno poprawiona wersje modyfikacje na zimę jak i mod na naczepy planuje wydać jeszcze przed świętami.